Dojazd
Rezerwacja
Kontakt
696 740 000
Rezerwacja

Wyszukaj terminy
Rezerwacja

Dorosli
Apartamenty - LASÓWKA
JAGODOWY SKI & SPA

Kiedy marzenia się spełniają i zaczynasz tworzyć z miłości i pasji wówczas powstaje prawdziwy i jedyny w swoim rodzaju pensjonat.

Jagodowy Ski&Spa to pensjonat rodzinny stworzony dla rodzin oraz wszystkich, którzy kochają piękno przyrody, wędrówki piesze, jazdę na rowerze, narciarstwo czy po prostu ciszę i spokój. Stworzyliśmy to miejsce dla każdego. Staraliśmy się zadbać o każdy detal, najmniejszy szczegół, aby móc zadowolić naszych gości.

Nasz pensjonat położony jest w uroczej wsi Lasówka w bardzo bliskim sąsiedztwie Zieleńca. Samochodem można dotrzeć do stacji narciarskich już w 7 minut. Zieleniec oferuje nie tylko narciarstwo zjazdowe ale również biegowe. Tras dla biegaczy jest mnóstwo. Zieleniec Ski Arena to wyjątkowe miejsce nie tylko dla narciarzy zimą, ale również rowerzystów wiosną i latem.

Lasówka zaprasza przez cały rok. To świetna baza wypadowa w inne ciekawe miejsca Kotliny Kłodzkiej, Góry Orlickie czy Bystrzyckie, gdzie można zobaczyć takie szczyty jak Wielka Desztna, Orlica, Jagodna na którą wejdą nawet najmłodsi.

JAGODOWY SKI & SPA
Apartamenty - LASÓWKA
Jagodowy SKI & SPA
Udogodnienia
Parking

Do dyspozycji gości jest duży plac parkingowy na około 50 aut.

Internet

Każdy apartament jest wyposażony w dobrej jakości sygnał Wi-Fi.

LASÓWKA
Nasza Okolica